+90 (212) 709 87 09 / +90 (212) 244 66 00
Faks : (212) 245-43-31
İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul

Hızlı Menü

Kiev Maup Üniversitesi Pazarlama Bölümü

 

 

Pazarlama bölümü her geçen gün artan rekabet ortamında önemi gitgide artan bölümler arasında yer almaktadır. Gelecekte kendinizi daha iyi noktalarda görmek ve kalıcı bir meslek edinmek istiyorsanız pazarlama bölümü tercihiniz ile bu arzunuz büyük ölçüde yerine getirilecektir. Yeni buluşlarla pazarlama stratejilerinin nasıl geliştirileceği hakkında bilgi edinebilir ve kendinizi bu doğrultuda geliştirebilirsiniz.

Kiev Maup Üniversitesi pazarlama bölümünde okumak istiyorsanız bu üniversitenin ayrıcalıklarından olan kaliteli eğitim anlayışını sonuna kadar değerlendirebilirsiniz. Akademik öğretim elemanlarımız, eğitim ortamında kullandığımız araç gereçler, uygulama laboratuarlarımız açısından son derece uygun eğitim ortamlarını size sunarak pazarlama konusunda kendinizi geliştirebilmenize yardımcı olmaktayız. Yaratıcı düşünce gücünüzü geliştirmeye yardımcı olarak tasarımlarınızı uygulamanız konusunda sizlere gereken desteği sağlamak, rekabet edici iş stratejileri geliştirmenize yardımcı olmak için elimizden gelen bütün çabayı sizler için harcamaktayız. Ürün/ marka yönetimi, pazarlama araştırmaları, satış ve reklâm ajansları, halkla ilişkiler, uluslar arası pazarlama, perakendecilik ve danışmanlık gibi birimlerde hizmet edebilir ve alanınızın en iyisi konumuna yükselebilirsiniz.

            Küresel ekonomide toplum adına iyi işler başarabilmenin tadına varmanız amacıyla gerekli bilgi ve becerilerle donatılmanız için her türlü fırsat olanaklarını bulabileceğiniz üniversitemizin geniş bilgi birikimi olan kütüphanesinden de yararlanarak istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Kütüphanelerde yer alan bilgiler yeterli değil mi diyorsunuz?

 

Üniversite yönetimi olarak en yeni pazarlama stratejileri ve teknikleri konusunda kendinizi geliştirmeniz amacı ile ortam yaratmakta ve sizleri alanınızın en iyi noktalarına taşıma konusunda ümit vermekteyiz.
Bu konuda değişik söyleşi ve konferansların üniversitemizde yer alan konferans salonlarında düzenli aralıklarla sunulmasına rehberlik ederek her geçen gün daha yeni bilgilerle donatılmanıza yardımcı olmaktayız. Bunların haricinde sizlerin eğitici seminerlere katılmanızı ve görsel zenginliği bulunan uygulama ortamlarını izleyip fikir edinmeniz açısından da uygulama laboratuar olanakları hizmetimizi akademik öğretim elemanlarımızın desteği ile alabilir ve kendinizi gerçek ortamdaymış gibi hissederek geliştirebilme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

            Serbest piyasa ve küreselleşme ortamında pazarlama bölümü mezunlarına duyulan ihtiyaç artacağı için öğrendiğiniz tüm bu bilgi birikimlerini ve deneyimlerini sizlerden isteyen kişilere en profesyonel şekilde sunabilirsiniz. Pazarlama alanı gelişen bir sektör oldukça bu alandaki başarılı firma sayılarında artış gerçekleştirebilmek amacı ile firma yetkilileri her daim bilgi ile dolu elemanlara ihtiyaç duyacaklardır. Doğrudan pazarlama, tanıtım, tüketici hizmetleri, internet pazarlaması, halkla ilişkiler, satış, yeni ürün geliştirilmesi gibi görevlerde yer almak için bu bölüm mezunu olmanız gerekmektedir. İhtiyaç olan alanlar genel itibari ile tüketici toplumunun ihtiyaç duyduğu ve duymaya devam edeceği bölümler arasında yer aldığı için pazarlama bilginizin bulunması bu bölümlerden birine yerleşebilmeniz için yeterlidir.

Bilgi tek başına bir anlam ifade etmez; müşteri- firma ilişkisinde ikna kabiliyetinizin güçlü olması, başarılı dil kullanımınız da bu alanın gereklilikleri arasında yer almaktadır. Sanal iş ortamları, bilgisayar laboratuarları bizim size sunduğumuz iş deneyimi kazanmanız amacıyla sunulmuş olan ayrıcalıklar arasında yer almaktadır.
Ben kendime güveniyorum bu bölüm için yeterli özelliklere sahibim ve bilgi birikimim de olduğu sürece bu bölümde başarılı olmamam için hiçbir neden bulunmamaktadır diyorsanız üniversitemize gelerek gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Kiev Maup Üniversitesi Maup üniversitesinde okumak için neler yapmalıyım, üniversite ile ilgili bilgi edinmek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız da bu konuda sizler Euro Star eğitim danışma birimine başvurmanızı önermekteyiz. Euro star eğitim danışma merkezinden yararlandıktan sonra üniversitemiz hakkında daha geniş bilgi birikimine sahip olacağınız için hiç zorlanmadan karar verebilecek ve kaliteyi yaşamaya anında başlayabileceksiniz.