+90 (212) 709 87 09 / +90 (212) 244 66 00
Faks : (212) 245-43-31
İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul

Hızlı Menü

Kiev Maup Üniversitesi KütüphanesiBir üniversitenin gelişmişliğinin en büyük anahtarıdır kütüphane. Maup Üniversitesi Kütüphanesi ise bu gelişmişliği Maup Üniversitesi için her daim taşımayı başarmıştır. Oldukça büyük bir kütüphaneye sahip olan Maup Üniversitesi pek çok dalda eğitim verdiği akademik bölümlerine bu dev kütüphane ile birlikte hizmet sunuyor. Dünyanın gelmiş geçmiş bütün yayınlarından örneklerin yer aldığı kütüphanede öğrencilerin kaynak sıkıntısı çekmesi imkansız. İşte bu yüzden Maup Üniversitesi sizleri yurtdışında üniversite eğitimi için çatısı altına davet ediyor. Tercihleriniz ve seçenekleriniz arasında ilk sıralarda bulundurmanız gereken Maup Üniversitesi Ukrayna’nın ve Kiev’in göz bebeği. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi için sizler tercihlerinizi Maup’tan yana kullanarak avantajlar dünyasına merhaba diyebilirsiniz.
http://library.iapm.edu.ua/images/library.jpg
Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi için yapmanız gereken tek şey Maup Üniversitesini tercihleriniz arasında bulundurmak. Unutmayın ki en iyi olana en iyi olanaklar ile sahip olmak için işinizi şansa bırakmamalısınız. Bugün sizin için Ukrayna Kiev için önemli bir üniversite kapılarını açıyor. Bu üniversite de eğitim almak sizinde yurtdışı eğitim planlarınız arasında yer almalı. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi için Maup Üniversitesi’ni tercih ettiğini, muhteşem büyüklükte ki kütüphanesi yayın sayısı ve sınırsız olanakları ile sizleri adeta mest edecek. Bir üniversiteden beklentilerinizi fazlası ile karşılayabilecek olan Maup Üniversitesi hayalleriniz için adeta son nokta olacak. Bugün şartlandırılmış eğitim sistemleri ile hayalleriniz sizlerden fazlası ile uzaklaşıyor. Oysa ki iyi bir eğitim sisteminde yetenekler öğrencilerin hayallerini belirlemeli.
http://img231.imageshack.us/img231/5916/pic241kk4.gif
11 Aralık 1998 tarihinde hayata geçirilen bir kütüphanedir Ukrayna Kiev Maup Üniversitesi Kütüphanesi. Hayata geçtiği o günden beri üniversitenin gelişmesi için elinden geleni yaptığı son derece özen gösterilmiş bir kütüphane ve bilgi işlem merkezidir. Maup Üniversitesi’nde bulunan bu kütüphane ülkemizde en büyük üniversitelerin kampüslerinde yer alabilecek kapsamlı bir bina olup akademik dünyaya önemli bir hizmet sunmaktadır.  4000 metrekareden büyük olan bu kütüphanenin devasal bir alana kurulu olduğu düşünülürse eğer üniversite kütüphanesi son derece önemli bir bilgi kaynağı olarak bilinmektedir. Üniversite de en çok dikkat çeken ise binaların tamamen modern bir yapıya sahip olduklarıdır.
http://www.fu-berlin.de/service/orientierung/media/plaene/bild_ub_innen_1/ub_innen_1_550.jpg?1307213732
Bilgi işlem merkezi olarak da işlem gören üniversite kütüphanesi yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi şansını yakalamış olan pek çok kişi için iyi bir akademik kaynaktır. Üniversite öğrencileri için en önemli sorunlardan biri yeterli kaynak bulamamak olmuştur her zaman, işte bu sorunu tamamen çözen bir kapasiteye sahip olan Maup Üniversitesi öğrencilerine adeta fark yaratarak bir şans sunuyor. Şimdi sizler en iyi üniversite arayışı içerisindeyken yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi şansı yakalamış ve bunu olanakları en iyi şekilde değerlendirerek sonlandırmak istiyorsunuz. Maup Üniversitesi eğitim hayatınız boyunca size en iyi hizmeti sunmayı adeta bir borç biliyor. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitiminin merkezi olarak Maup Üniversitesi Eurostar ayrıcalıkları ile sizleri mutlu ediyor.