+90 (212) 709 87 09 / +90 (212) 244 66 00
Faks : (212) 245-43-31
İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul

Hızlı Menü

Kiev Maup Üniversitesi HakkındaMaup Üniversitesi 1989 yılında kurulmuştur. Maup Üniversitesi Ukrayna’nın özerklik sahibi hem özel bir üniversite hem de devlet üniversitesi geçerliliğine sahip bir üniversitedir.  Ukrayna’nın en önemli özel üniversite kuruluşları arasında yer alan Maup Üniversitesi, önemli bir potansiyele sahiptir. Özellikle yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için Maup Üniversitesi bulunmaz fırsatları, birbirinden önemli bölümleri ile üniversitesi öğrencilerinin ilk tercihleri arasında yer alan bir yurtdışı üniversitesidir. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre Maup Üniversitesi özellikle gerek kampüsü gerek güçlü akademisyen kadrosu gerek öğrencilere sağladığı eğitim olanaklarıyla en çok tercih edilen yurtdışı üniversitelerinden biri olarak görünmektedir. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için Maup Üniversitesi fırsatlar ile dolu kapısını açıyor.

Üniversite 24 yıllık geçmişinde çok sayıda başarıya imza atmıştır. Üniversitenin en önemli özelliklerinden biri dil alanında oldukça gelişmiş olmasıdır. Özellikle yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için dil olanakları yüksek bir üniversite önemli bir adım demektir. Maup Üniversitesi kaliteli ve önemli isimlerden oluşan eğitim kadrosu ile bütün bölümlerde yer alan öğrencileri için hazırlık sınıfı dahilinde eğitim hizmeti sunuyor. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi görmek isteyen öğrenci adayları için en iyi olanı sunma hedefinde olan Maup Üniversitesi başarılı mezun kitlesi ile iş dünyasında adından bahsedilen bir üniversite konumundadır. Maup Üniversitesi sayesinde sizlerde üniversite sınavı stresi çekmeden iyi bir üniversite eğitim olanağına erişebilirsiniz.50.000 den fazla öğrencisi bulunan Maup Üniversitesi bu anlamda öğrenci sayısı olarak önemli bir sayı ile akademik dünyada sağlam bir yer sahibidir. Üniversite pek çok anlamda kendini geliştirmiş ve bu yönü ile büyük taktir sahibi olmuştur. Örneğin 1991 yılından bu yana çıkan Maup Personel Dergisi ve Personel Plus Gazetesi üniversitenin kendine ait yayımlar arasında yer almaktadır. Çok fazla farklı etnikten ve kökenden öğrenciyi bünyesinde barındırmayı başaran Maup Üniversitesi öğrencileri için başarıyı sosyal bir üniversite düzeni ile bir araya getirerek sunuyor. Hiç şüphe yok ki Maup Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler o kapıdan içeri adım attıkları anda üniversitenin muhteşem büyüsüne kapılacaklardır.Ukrayna Eğitim Bakanlığı tarafından her türlü eğitim hakkı tanınmış olan bu özel üniversite bir devlet üniversitesi geçerliliğinde olup bir özel üniversitenin olanakları ile öğrencilerini adeta mest etmektedir. Şimdi sizlerde bu üniversite ile birlikte bir yola girmek için Eurostar ailesi ile tanışmalısınız. Yurtdışında üniversite eğitimi denilince akla ilk gelen kuruluşlardan olan Eurostar sizlere başarı ile dolu bir dünyanın kapılarını açarken bu sefer bu tercihinizi Maup Üniversitesi’ne yönlendirmenizi istiyor. Üniversitenin birbirinden özel olanakları ile yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi sizleri bekliyor.

Hayalleriniz yarım mı kaldı?
Başarısız bir üniversite sınavı sonucu ile geleceğinize siyah bir çizik mi attınız?
Bütün bu sorunlarınızın artık kolay bir çözümü var. Eurostar aracılığı ile Maup Üniversitesi o kolay çözümü ayaklarınıza seriyor!

Maup Üniversitesi Bölümleri

  • Uluslararası Ekonomi, Finans ve Bilgi Teknolojileri Enstitüsü

Teorik ve Uygulamalı Ekonomi Bölümü
Maliye ve Kredi Bölümü
Muhasebe ve Denetim Bölümü
Pazarlama Bölümü
Bankacılık ve sigortacılık bölümü
Uygulamalı Matematik ve Bilgi Teknolojileri Bölümü

  • Yönetim ve İşletme Enstitüsü

Yönetim
Personel Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi
İdari ve Medikal Yönetim

  • Sosyal Bilimler Enstitüsü

Psikoloji Bölümü
Tıbbi Psikoloji ve psikoterapi Bölümü
Sosyoloji Bölümü
Kamu Yönetimi ve Yönetişim Bölümü
Felsefe Bölümü
Ukrayna Araştırmaları Başkanı
Ukrayna Ortodoks Kilisesi ve İlahiyat Başkanı

  • Hukuk Enstitüsü
  • Uzaktan Eğitim Bölümleri

Yönetim
Personel Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi
Muhasebe ve Denetim
Finans
Pazarlama
Sosyal Çalışma
Uluslararası Yönetim
Siyaset
Sosyal Pedagoji
Sosyoloji

  • Uluslararası İlişkiler ve Dilbilim Enstitüsü

Siyaset Bilimi Bölümü
Uluslararası ilişkiler ve uluslararası medya Bölümü
Uluslararası İşletme Bölümü
Teori ve Çeviri Uygulamaları Bölümü
Yabancı Diller Bölümü
Ukrayna Dili ve Edebiyatı Bölümü