+90 (212) 709 87 09 / +90 (212) 244 66 00
Faks : (212) 245-43-31
İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul

Hızlı Menü

Kiev Maup Üniversitesi Kampüste Hayat

 


Maup Üniversitesi kampüsü yaşanmaya değer bir üniversite yaşamı için sizleri bekliyor. Yeşillikler arasında uzanacağınız bir kampüs eğitimine hazır mısınız? Maup Üniversitesi canlı kampüsü ile siz öğrencilerine gerçek bir düş sunuyor. Rüyalarınızda ki üniversite de aradığınız bütün imkanlar ayağınızın altındayken yaşamak tam da aradığınız üniversite yaşamı olsa gerek. Maup Üniversitesi yıllardır kampüs güzellikleri ile dikkat çeken ve bunu öğrencilerine önemli bir avantaj olarak armağan eden üniversitedir.


Maup Üniversitesi eğitim olanakları ve muhteşem kampüsü bir araya geliyor. Canınız spor mu yapmak istiyor. Birbirinden güzel spor alanları ile Maup Üniversitesi sizlere hizmet sunuyor. Futbol, basketbol, tenis, kort tenisi gibi pek çok spor dalına yönelik olarak spor alanları mevcut olan kampüsü ile Maup Üniversitesi olanaklarından sizlerde yararlanın. Üniversite yıllarınız için her türlü detay düşünülmüş bir kampüste yaşam muhteşem olacak.

Maup Üniversitesi kampüsünde bulunan kültür sanat alanları ise öğrencilerin kültürel birikimleri için son derece ideal alanlar olmaktadır. Maup Üniversitesi eğitim alanlarının iyi düzenlenmiş bir peyzaja sahip kampüs ile bir araya getiriyor. Maup Üniversitesi için olanaklar sadece kültürel alanlarda sınırlı kalmıyor, sinema tiyatro gibi pek çok alanda Maup Üniversitesi donanımlı binaları ile öğrencilerin hizmetinde.

Kafeler, yiyecek içecek işletmeleri Maup üniversitesi kampüsünde öğrencilerin istedikleri her an rahatlıkla ulaşabilecekleri bir uzaklıkta. Maup Üniversitesi için öğrencilerin yemek ihtiyacı fazlası ile karşılanabilir bir potansiyele sahip. Üniversitede yaşam her daim ulaşabileceğiniz ve kolay satın alabileceğiniz bir potansiyele sahip.

Üniversite kütüphanesi sayesinde aradığınız yayınlar için uzağa gitme ihtiyacı duymayacaksınız. Maup Üniversitesi Kütüphanesi hem bilgi işlem hizmetleri ile hem de eğitim alanında gerekli olan çok sayıda yayın ile tam bir olanaklar cenneti. Aradığınız her kitabı rahatlıkla bulabileceğiniz kütüphane istediğiniz her zaman kullanabileceğiniz bilgisayarları sınırsız interneti ile Maup Üniversitesi yeni öğrencilerini bekliyor.

Eurostar hizmetlerinden yararlanmak ve yalnız kalmayacağınız bir üniversite hayatına adım atmak için yapmanız gereken tek şey danışmanlarımız ile diyaloga geçmek. Maup Üniversitesi için gerekli olan tüm belgeler hakkında bilgi almak ve dünyanın en önemli lisans bölümlerinde eğitim almak için bize ulaşın.