+90 (212) 709 87 09 / +90 (212) 244 66 00
Faks : (212) 245-43-31
İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul

Hızlı Menü

 

Kiev Maup Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Akademik eğitim sürecine girecek olan gençler öncelikle hangi sektör daha başarılı, hangi bölümde iş imkânı daha çok ya da gelecekte geçerliliği olacak olan bölümler nelerdir sorularına cevap aramakta ve ardından gelecekte geçerliliği olan bir meslek seçimi yapmak olmalıdır. Bankacılık ve sigortacılık bölümü bankalardaki eleman ihtiyacına duyulan açıktan dolayı üniversitelerde açılmaya başlanmış ve bu alanlardaki eleman açığı giderilmeye çalışılmaktadır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Felsefe Bölümü

Ukrayna’nın başkentinde bulunan Kiev Maup Üniversitesi, Ukrayna’nın saygın ve önemli üniversiteleri arasında bulunmaktadır. Kuruluşundan itibaren son derece başarılı bir eğitim politikası izleyen Kiev Maup Üniversitesi’nin Avrupa standartlarındaki eğitimi ve aynı zamanda akademik personel olarak da nitelikli ve uzman öğretim görevlileriyle Ukrayna ve diğer ülkelerdeki pek çok öğrencinin okumak için yoğun ilgi gösterdiği okullardan biridir.


 

Kiev Maup Üniversitesi Finans Bölümü

Hızla küreselleşen dünyada Finans en önemli unsurlardan biri haline gelmiştir. Özellikle Finans sektörü dünyanın dengelerini elinde bulunurdan yegane faktörlerden biri halindedir ki, bu aynı zamanda ülkelerin de idare ve yönetim şekillerinde tüm dengeleri korumaktadır. Finans Bölümü ise dünya çapında  bir iş gücü ve istihdam sağlayan önemli bölümlerden biridir. Bugün pek çok öğrenci eğitimlerini Finans ağırlıklı yapmaktadır. Kariyer anlamında çok sayıda tercih sunan Finans Bölümü, dünyanın ve Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Kiev Maup Üniversitesi’nde de aynı şekilde yoğun ilgi görmektedir.


 

Kiev Maup Üniversitesi İdari ve Medikal

Kiev Maup Üniversitesi İdari ve Medikal Yönetim bölümü son zamanlarda çok tercih edilen bir bölüm olarak bilinmekle beraber üniversitemizde bu bölüm üzerinde her geçen yıl güncellenen çalışmalar devamlılık arz etmektedir. Kiev Üniversitesi’nde bu bölümü okumaya başladığınız zaman medikal alanda toplumun sağlık ile ilgili ihtiyaçlarına cevap vermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Tıp dünyasında her geçen gün değişiklikler meydana gelmekte ve birçok hastalık bu gelişmelerle birlikte çözüm bulabilmektedir. Sağlık turizminin gün geçtikçe önem kazanmaya başlamış olması pek çok kişinin bu bölüme yönelmesini sağlamıştır. Sağlık alanında ilaç sektöründe özellikle medikal alanda meydana gelmiş gelişmeler bu alanda birçok kişiye ihtiyaç duyulacağının habercisi olmaktadır. Çağdaş eğitim ve yönetim anlayışından anlayan hasta ve haklarına saygılı, kaynakları iyi kullanabilen, yabancı dil bilen sağlık elemanları yetiştirerek toplum ihtiyaçlarına cevap vermektedirler. Kiev Üniversitesi sizler için her daim kaliteli eğitim ortamları hazırlayarak toplum ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Üniversitemiz medikal yönetim konusunda hayalinizdeki yere kavuşabilmeniz amacıyla sizlere staj yapma imkânı da sunmakta ve özel klinik ve hastanelerde edindiğiniz tecrübeleri gerçek hayatta yakalayabilmenize olanak tanımaktadır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Yönetişimi Bölümü

Kiev Maup Üniversitesi, Ukrayna’nın en büyük ve prestijli üniversitelerinden biridir. Eğitimlerin ücretli olmasına rağmen son derece düşük rakamlar olması da öğrenciler için büyük avantajdır. Türkiye’deki dershane parasından bile daha düşük olan harç bedelleri pek çok Türk öğrencinin Kiev Maup Üniversitesi’ni tercih etmesinde büyük bir nedendir.


 

Kiev Maup Üniversitesi Maliye ve Kredi Bölümü

Kiev Maup Üniversitesi Maliye ve Kredi bölümü tercihi yapan öğrenciler üniversite bünyesinde yer alan en kaliteli akademik elemanlardan ve kaliteli eğitim imkanları sunan öğretim görevlilerimizden en iyi şekilde yararlanabilme imkanından faydalanabilirler. Bu üniversitede okumak isteyen öğrencilerin maliye konularında kafalarına herhangi bir engel takılmamalıdır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Bölümü

Kiev Maup Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Bölümü yeni açılmış bir bölüm olmakla beraber gelecekte iyi bir yerlere gelebilmeniz amaç edinilerek sizleri en iyi muhasebeciler ve denetçiler olarak yetiştirmek için kaliteli eğitim standartlarını önünüze sunmaktayız. Bu eğitim standartları sizlere sağlanırken en iyi akademik eleman kadromuz, uygulama laboratuarlarımız, kaliteli görsel materyallerimiz, video sunumlarımız, eğitici materyallerimiz sizlerin en kaliteli eğitimi almanız için gereklidir. Statik ve tek yönlü bir eğitim anlayışı yerine bütünsel ve işbirliği içerisinde çözebileceğimiz bir eğitim programı tasarlayıp uygulamaya geçirmekteyiz. Akademik eğitim konusunda bizi tercih edenleri sıradanlıktan kurtarmak amacı ile özgür düşünceli bireyler olmanızı desteklemek için muhasebe ve denetim derslerinde modern ve sürekli yenilenen yöntemlerden yararlanarak sizlerin en iyi noktalara gelmenizi amaç edinmekteyiz. Yaşam boyu öğrenme anlayışının hâkim olduğu bir öğretimle müzakere, münazara, yabancı dil ve girişimcilik yeteneklerinizi geliştirmek temel hedefimiz haline gelmiştir. Sizi teknoloji ve sosyal medya ile iç içe tutarak küreselleşme olgusu ile ortaya çıkan evrensel finans dili ihtiyacını karşılayabilmek için sizlere en kaliteli ortamlarda geliştirerek yetiştirmek temel amacımızdır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Pazarlama Bölümü

Pazarlama bölümü her geçen gün artan rekabet ortamında önemi gitgide artan bölümler arasında yer almaktadır. Gelecekte kendinizi daha iyi noktalarda görmek ve kalıcı bir meslek edinmek istiyorsanız pazarlama bölümü tercihiniz ile bu arzunuz büyük ölçüde yerine getirilecektir. Yeni buluşlarla pazarlama stratejilerinin nasıl geliştirileceği hakkında bilgi edinebilir ve kendinizi bu doğrultuda geliştirebilirsiniz.


 

Kiev Maup Üniversitesi Personel Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi Bölümü

Üniversite seçimlerimiz her zaman yenilikçi bir anlayışla hareket eden ve daima gelişen bölümler arasından olmaktadır. Son senelerin en çok tercih edilen bölümleri arasında yer alan personel yönetimi ve çalışma ekonomisi bölümü en çok tercih edilen bölümler arasında yer almaktadır. Personel yönetimi bölümünü tercih eden kişiler personellerin yönetim sürecinde insan kaynakları planlaması, personel tedariki, personelin geliştirilmesi, değerlendirilmesi, ücretlendirilmesi, personel sağlık güvenliğinin korunması ve çalışma ilişkilerinin düzenlenmesi gibi fonksiyonları sizlere en iyi şekilde öğreterek bu alan seçiminiz ile en iyi noktalara gelebilmeniz amaçlanmaktadır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Üniversite seçimlerimiz her zaman yenilikçi bir anlayışla hareket eden ve daima gelişen bölümler arasından olmaktadır. Son senelerin en çok tercih edilen bölümleri arasında yer alan personel yönetimi ve çalışma ekonomisi bölümü en çok tercih edilen bölümler arasında yer almaktadır. Personel yönetimi bölümünü tercih eden kişiler personellerin yönetim sürecinde insan kaynakları planlaması, personel tedariki, personelin geliştirilmesi, değerlendirilmesi, ücretlendirilmesi, personel sağlık güvenliğinin korunması ve çalışma ilişkilerinin düzenlenmesi gibi fonksiyonları sizlere en iyi şekilde öğreterek bu alan seçiminiz ile en iyi noktalara gelebilmeniz amaçlanmaktadır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü

1989 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu yıl itibariyle yaklaşık olarak 2300 akademik personel ile son derece parlak bir eğitim sürecine sahip olan Kiev Maup Üniversitesi, Ukrayna’nın hem kültürel, hem de tarihi anlamda büyük bir öneme sahip olan başkent Kiev’de bulunmaktadır. Yaşam şartlarının son derece uygun olduğu ve öğrenciler açısından da çok ucuz bir şehir olan Kiev’de, Ukrayna’nın lider özel üniversitesinde hiçbir sınav zorunluluğu olmanda eğitim almak son derece önemli bir şanstır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Siyaset Bölümü

Ukrayna’nın başkenti olan ve nüfusu 3.5 milyon olan Kiev şehrinde bulunan Kiev Maup Üniversitesi 1989 yılında kurulmuştur. Ukrayna’nın en büyük üniversitesidir. Aynı zamanda ülkenin lider özel üniversitesi ünvanını da korumaktadır. Çok sayıda akademik personele sahip olan üniversite Avrupa standartlarında eğitim vermektedir ve modern vizyonuyla eğitimdeki başarısını her geçen yıl artırmaktadır. Özel üniversite olmasına rağmen, bölüm harç bedelleri Türkiye’de bulunan pek çok dershanenin ücretinden daha düşüktür. Ayrıca Kiev şehrinde bulunan üniversite, şehrin ucuzluğu açısından öğrencilerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir.


 

Kiev Maup Üniversitesi Sosyal Pedagoji Bölümü

Ukrayna’nın başkentinde bulunan Kiev Maup Üniversitesi, Sosyal Pedagoji Bölümü’nde sosyal açıdan sorunları ve sıkıntıları olan gençlerin ya da çocukların okul eğitimlerinin dışında özel olarak eğitimlerini sağlayan eğitimler verilmektedir. Eğitim sürecinde sosyal politikalar incelenmekte, yeni sosyal politikaların geliştirilmesine ve mevcut sistemin iyileştirilmesine yönelik dersler verilmektedir. Aynı zamanda sosyal hizmetler alanında da eğitimlerin verildiği Sosyal Pedagoji Bölümü’nde gençlik hizmetlerine yönelik çalışmalar da yapılmaktadır. 

Kiev Maup Üniversitesi Sosyoloji Bölümü

 İnsanları ele alan sosyoloji bilimi son zamanlarda önemi daha çok artan bir bilim dalı haline gelmiştir. Bilimsel, sistematik ve eleştirel bir inceleme yaparak insanların toplum içindeki rolünü araştırmaktadır. Toplum yapısı ve işleyişini inceleyen bu bilim dalı son yıllarda üniversitelerde öğrenci sayısında büyük artış olan bölümler arasında yer almaktadır. Bu bölümde okumak istiyorsanız saygın bir üniversite konumunda olan Kiev Maup Üniversitesine kayıt yaptırmanız önerilmektedir. 

Kiev Maup Üniversitesi Teori ve Çeviri Uygulamaları Bölümü

Kiev Maup Üniversitesi, 1989 yılında kurulmuştur. Başkent Kiev’de bulunan üniversite Ukrayna’nın da en büyük üniversitesidir. Son derece saygın ve prestijli bir üniversite olan Kiev Maup Üniversitesi özel bir okuldur ancak bu konuda da Ukrayna’daki diğer özel okullar arasında lider bir konumdadır. Çağdaş ve ilerici vizyonuyla kurulduğu yıl itibariyle eğitimdeki başarılarına hep bir yenisini eklemiş olan üniversite 23000 akademisyene de sahiptir. Bu anlamda da hem ülkenin, hem Avrupa’nın en büyük üniversiteleri arasındadır. Bugüne dek çok sayıda Ukrayna’lı ve yabancı öğrenci mezun etmiş olan üniversite dünyanın her yerinde son derece başarılı bir iş gücü yaratmıştır.

 

Kiev Maup Üniversitesi Teorik ve Uygulamalı Ekonomi Bölümü

Teorik ve uygulamalı ekonomi bölümü son yılların en çok tercih edilen bölümlerinden biridir. Bu bölümleri Kiev Üniversitesi’nde okumak hem kaliteli eğitim almak isteyenlerin hem de Rusça ya da Ukraynaca dillerinde üniversite okumak isteyenlerin hayalleri arasında yer almaktadır. Gelecek vaat eden bir meslek olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve tercih edilebilirliği her geçen gün artan bir bölüm olmaktadır. Bu bölümde tarım ekonomisi ilkelerini öğrencilere kavratmak temel ilke haline gelmiştir.
 

Kiev Maup Üniversitesi Tıbbi Psikoloji ve Psikoterapi Bölümü

 Psikoloji ve psikoterapi bölümü son yılların en çok tercih edilen bölümleri arasında yer almaktadır. İnsan psikolojisi üzerinde çeşitli bilimsel araştırmalar yaparak insanlar üzerinde iyileşme kaydedilmesinde olumlu gelişmeler sağlayan bu bilim dalları birçok kişi açısından fayda sağlayıcı gelişmelere ortam hazırlamıştır.
 

Kiev Maup Üniversitesi Ukrayna Dili ve Edebiyatı Bölümü

Kiev Maup Üniversitesi, 3.5 milyonluk başkent Kiev’de bulunmaktadır. Son derece başarılı bir eğitim öğretim hayatı olan Kiev Maup Üniversitesi ülkenin hem en büyük hem de özel okullar arasında lider üniversitesidir. Üniversitedeki eğitim süreci 2300 den fazla akademisyen tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu akademik sayı dahi üniversitenin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Modern vizyonuyla eğitimde hep daha yükseğe çıkmayı hedefleyen üniversite 15 hektarlık dev bir yerleşkeye sahiptir. Kampüsün içerisinde öğrencilerin sosyal hayatları ev eğitim hayatları için gerekli her şey mevcuttur. Eğitim binalarının hepsi Avrupa standartlarına sahiptir. Kampüsün içerisinde pek çok konferansı, seminer ve etkinliğin de düzenlendiği konferans salonu ve çeşitli spor karşılaşmalarının, turnuvaların yapıldığı spor tesisleri de bulunmaktadır.
 

Kiev Maup Üniversitesi Uluslararası ilişkiler ve UluslarArası Medya Bölümü


Dünyanın en önemli iki bilim alanında eğitim veren Kiev Maup Üniversitesi, Uluslar arası İlişkiler ve uluslar arası Medya Bölümü, öğrencilere iki ana bölümde dersler vermektedir. Uluslar arası ilişkiler kısmında dünya devletlerinin tarihi, siyasi durumları ve ekonomik gelişmişlikleri incelenirken, devletlerin hukuki yapıları da geniş bir mercek altına alınmaktadır. Hukuki işleyişin ve toplumsal yapının da incelendiği bölümde, ülkelerin birbirleri aralarındaki dış ilişkiler ve uluslar arası ilişkiler de eğitimin temelini oluşturmaktadır. 

Kiev Maup Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü


Dünyanın en çok tercih edilen bölümlerinden biri olan Uluslararası İşletme Bölümü, Ukrayna’nın en büyük üniversitesi olan Kiev Maup Üniversitesi’nde de son derece popüler bölümlerden biri. Çok sayıda Ukrayna’lı öğrencinin okuduğu üniversitede, yabancı öğrenci sayısı da bir hayli fazla. Ukrayna’daki en büyük üniversite olmasının yanı sıra, özel üniversiteler arasında da lider bir konumda. Başarılı eğitimleri ve modern vizyonu sayesinde, Avrupa’da ve dünyada da sayılı üniversiteler arasına girmeyi başarmış olan Kiev Maup Üniversitesi’nde eğitimler ücretli. Ancak eğitim ücretleri öğrencilerin ve ailelerinin rahatlıkla ödeyebilecekleri kadar uygun. Bir başka önemli özelliği ise, üniversitedeki bölümlerden herhangi birinde okuyabilmek için herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaması. Bu da Türk öğrenciler için LGS ya da LYS derdi olmadan, istedikleri bölümde okuyabilmeleri anlamına geliyor.
 

Kiev Maup Üniversitesi Uluslararası Yönetim Bölümü


Kiev Maup Üniversitesi, 1989 yılında kurulmuştur. Modern vizyonu ve Avrupa standartlarına sahip eğitim anlayışıyla, Ukrayna’nın en büyük ve lider özel üniversitesidir. Kurulduğu andan itibaren bünyesinde bulundurduğu öğretim üyesi sayısı 2300’dür Bu dev kadronun her biri kendi alanında uzman ve son derece nitelikli öğretim üyelerinden oluşmaktadır. Böyle bir kadroya sahip olması ve eğitimde en yüksek standartları uygulayan Kiev Maup Üniversitesi, dünya çapında da çok büyük bir prestije ve saygınlığa sahiptir.
 

Kiev Maup Üniversitesi Uygulamalı Matematik ve Bilgi Teknolojileri Bölümü

Üniversite eğitimi alacak olan kişiler için ileriki zamanlarda geçerliliği yüksek olan bilim dallarından biri olan matematik ve bilgi teknolojileri bölümünde okumak istiyorsanız Kiev Maup Üniversitesi sizlere önerebileceğimiz saygın üniversitelerden bir tanesidir. Akademik eğitim sürecinizde kendinizi geliştirebileceğiniz ve kaliteli eğitim alabileceğiniz bu ortam sizlere her türlü imkânlar dâhilinde sunulmakta ve kendinizi geliştirmenize ortam hazırlanmaktadır.
 

Kiev Maup Üniversitesi Yönetim Bölümü


İdarecilik ruhu herkeste yoktur; bir yeri ya da kişileri yönetmek herkesin harcı değildir. Yönetim bölümü tercihi yapmak istiyorsanız yöneticilik ruhuna ve idarecilik anlayışına sahip olmanız gerekmektedir. Yönetim bölümünde okuyacak olan öğrenciler site yönetimi, bilgi belge yönetimi, kamu yönetimi gibi alt dallara ayrılmaktadır. Bu dallardan herhangi birinde okumak istiyorsanız üniversitemize kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kiev Maup Üniversitesi yönetim bölümünde çalışan akademik elemanlar son derece bilgili elemanlardan oluşmakta olup sizlere verecekleri eğitimde kaliteyi hissetmenize yardımcı olmaktadırlar. Bilgi ve belge yönetimi bölümünde her türlü bilginin kütüphane- arşiv gibi yerlerde toplanmasına yardımcı olmak amacı ile çalışmalar yapılmaktadır.


 

Kiev Maup Üniversitesi Türkçe Hukuk Bölümü


Kiev Maup Üniversitesi, hem sınavsız eğitim vermesi hem de Türkçe Hukuk eğitimi vermesi açısından Türk öğrencileri açısından çok büyük bir şanstır. Bu nedenle de çok sayıda Türk öğrenci, Hukuk eğitimlerini, Kiev’de bulunan Maup Üniversitesi’nde, hem de Türkçe almaktadırlar. Üniversitesi Ukrayna’nın lider özel üniversitesi olmasına rağmen harç ücretlerinin düşüklüğü nedeniyle diğer paralı eğitim veren üniversitelere göre son derece uygun rakamlara sahiptir.